Hakkımızda

MERHABA

Ben Süleyman Kumaş, Trabzon doğumlu olmama rağmen aslen Muğlalıyım yani ruhum Ege’de olsa da bedenim Karadeniz’de diyebilirim. Aslında ben bir mimarım, fotoğraf dışında proje ve tasarım da yapıyorum.

Hayat felsefem tamamen gezmek üzerine kurulu olduğu için şimdiye kadar 30dan fazla ülke gezip, kendi ülkemin neredeyse tamamını nihayete kavuşturdum. Kendimi sürekli gezerek, görerek ve dokunarak geliştirmeyi seviyorum. Asla oturarak okumadım ben çünkü ayakta okumayı sevenlerdenim!

2012 Yılında, bana göre dünyanın en büyük heyecanı olarak kurulan “Süleyman Kumaş Fotoğraf ve Film Ajansı ”zaman içerisinde daralıp genişleyen ekip ağıyla her zaman yenilenen ve sektöre yenilik kazandıran bir isim oldu.

Şimdiye kadar çalıştığım yüzlerce çiftin yanı sıra, tanıştığım ve hikâyelerine dokunduğum binlerce çiftin her biri bende öylesine özel ki, çekimlerden sonra onlarla arkadaş olarak devam ettiğim sürece, öyle sanıyorum kısa süre sonra bir mutluluk ordusu kuracağız! Güzel insanlığa ve yaşanılacak o nefis hikayelere..

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Damla Altunbay
Sosyal Medya ve Tasarım
Kübra Güner
Fotoğraf ve Film Editörü
Süleyman Kumaş
Fotoğraf ve Film Operatörü

Bir Tık Uzağınızdayız!

Detaylı Bilgi ve Teklif Almak İçin Bize Ulaşın.
BİZE ULAŞIN