Düğün davetiyeleri, düğüne gelecek konuklarınıza sunduğunuz bir vitrin olması özelliği ile kesinlikle sizden bir şeyler içermeli. Bu direk fotoğraflı davetiye de olabilir, pastel tonlarda tasarlanan içerikler de olabilir. Özellikle son birkaç yıldır trend olan suluboya tasarımlar ağaç yaprakları, zeytin dalı, limon ve estetik efektler ile harikulade sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Şeffaf ve sevimli davetiyeler de sizi diğerlerinden ayıracak ancak biraz daha işin maliyet boyutunu arttıracaktır.

Davetiye kısmı daha az maliyetlerde içinden çıkılmak istenen bir kalemdir. İnsanların sadece bir kez bakıp atacakları bir ürün olacağı düşünülür ki çok da haksız sayılmazlar. Ama yine de düşük maliyetlerle yapılacak harika tasarımlar var ki aşağı da herkese hitap edebilecek örneklerini paylaşıyor olacağım.

Davetiye tarafında, illüstrasyonlar, karikatürler derken şimdi TEMA, TEGV, UNICEF gibi dernekler de kendi web siteleri üzerinden harika ve kıymetli davetiyeleri tüketicilere sunmaya başladı.
Yine de bana bunlar yetmez benim ki hepsinden farklı olsun derseniz, dijital davetiye olarak da bilinen Save The Date filminizi insanlara mail olarak gönderebilir, onları düğününüze sıra dışı ve daha sempatik bir yöntemle de davet edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN